İktidarsızlık Neden Olur?

İktidarsızlık Neden Olur? Sorusu ile ilgili olarak iktidarsızlık, cinsel birleşme için, erkek cinsel organının yeterli sertliğe ulaşamaması durumuna verilen addır. İktidarsızlık aynı zamanda birçok psikolojik problemi de beraberinde getirir. Aynı zamanda psikolojik problemler ve buna bağlı olarak ilaç kullanımı durumu da, iktidarsızlığın sebebi olabilmektedir. Her iki koşulda da iktidarsızlık kişide özgüven kaybı ve depresyon gibi rahatsızlıklara sebep olabilmektedir. Eş ve partnerlerde de bu durum karşılıklı olarak sorunlar yaşanmasına ve geçimsizliğe sebep olabilecek aşamalara gelebilmektedir.

İktidarsızlık Neden Olur?

İktidarsızlık Neden Olurİktidarsızlığın kalıcı ya da geçici bir durum olabilmesi için kontroller yapılmalıdır. Öncelikli olarak bu durum hakkında bilgi sahibi olabilmek için iktidarsızlık neden olur sorusuna cevap bulmamız gerekir. İktidarsızlık bir sertleşme problemi olarak, erkeğin ereksiyon olamaması gibi bir duruma neden olur. Ereksiyon olayı, normal kan dolaşımının 10 katı hatta daha fazla kanın penise hücum ederek, burada bulunan dokuları doldurarak şişirmesi sonucunda olmaktadır. Burada iktidarsızlık neden olur sorusuna verilebilecek birden fazla cevap karşımıza çıkmaktadır. Çünkü iktidarsızlık burada kanın yeterince uzun kalmaması ve kanın buraya pompalanmaması gibi sebeplerle ortaya çıkmaktadır. Bu tür bir durumun sebepleri arasında yaşlanmadan kaynaklı ve de psikolojik sorunların yanında, bazı ilaçların kullanılması gibi etkenler sayılabilmektedir. Aynı zamanda iktidarsızlık neden olur sorusuna cevap, hormonların yetersiz ya da istenilen şartlarda olmayışı da sayılmaktadır. En birincil sorumuz olan iktidarsızlık neden olur için verdiğimiz cevaplardan sonra, şimdi cevaplayacağımız soru da, iktidarsızlığın tedavisi var mıdır olacaktır. İktidarsızlığın günümüzde, birden fazla değişik çözümü ve tedavisi vardır. Bu hastanın durumuna ve şartlarına göre değişmektedir.

Mutluluk Çubuğu Takan Doktorlar

İktidarsızlık için protez ve medikal çözümler kullanılmaktadır. Protez kullanımı, iktidarsızlığın tamamen kalıcı olduğu hallerde mutluluk çubuğu takan doktorlar tarafından operasyon ile kullanılabilmektedir. Penil protez diye adlandırılan, mutluluk çubuğu takan doktorlar ile kısa bir operasyon neticesinde ve birkaç günlük iyileşme sürecinden sonra doğrudan eski fonksiyonlara kavuşulması ile oluşmaktadır. Mutluluk çubuğu kesin bir tedavi yöntemidir ve her bireyde uygulanabilmektedir. Farklı tipte protezler olduğu için seçim aşamasında mutluluk çubuğu takan doktorlar tarafından önerilen modeller dikkate alınmalıdır. Cinsel fonksiyonların yetersiz olduğu hallerde, iktidarsızlık problemine sunulan medikal yöntemler kullanılmaktadır. Bu yöntemler oral tablet ya da enjeksiyon ile uygulanmaktadır.

Mutluluk Çubuğu Takan Doktor Tavsiyeleri

Mutluluk çubuğu, ek bir ilaç ya da işlem gerektirmeyen bir yöntemdir. Vücudunuzdan bağımsız olarak istenildiği zaman sertleşmeyi sağlayarak cinsel ilişki yaşayabileceğiniz bir özelliğe sahiptir. Alerjik durumu olan hastalar hariç her erkek tarafından rahatlıkla kullanılabilir bir yöntemdir. Özellikle mutluluk çubuğu takan doktorlar ya da uzmanlardan tavsiye alınarak operasyona karar verilmelidir. İlaç kullanımına gerek olmadığı için, ilerleyen yaşlarda mevcut ilaçlardan bağımsız olarak cinsel hayatın sürdürülmesine yardımcı olur. En önemli faydası da aile birlikteliğini sağlayarak, mutlu ve huzurlu bir yaşam sunmasıdır. Detaylı bilgi ve uzman görüşleri için tıklayınız.