İktidarsızlık Nedenleri

Erkeklerde Görülen İktidarsızlık Nedenleri

Erkeklerde sıklıkla görülen ve cinsel organ olarak penisin sertleşememesi anlamını taşıyan iktidarsızlık sorunları genellikle ileri yaş olgunluğundaki erkeklerde sıklıkla ortaya çıkar. Ancak bu durum hiç de anormal bir durum değildir. Zamanla bu tür sorunlar yaşanması gayet insan anatomisinin bir gereğidir. Fakat sözünü ettiğimiz durum bir süreklilik halini almaya başlamış ve erkekte görülen iktidarsızlık nedenleri bilinemeyen bir hal almışsa o zaman cerrahi müdahale de gerekebilir. Bunun için genellikle mutluluk çubuğu fiyatı nedir araştırılmaktadır. Oysa bundan önce doğal yolla penisin sertleşmesinin yöntemi keşfedilmelidir. Ancak bu sayede kişinin başlıca temel sorunları saptanabilecektir.

İktidarsızlık Nedenleriİktidarsızlık Nedenleri ve Mutluluk Çubuğu Fiyatı Nedir?

Erkeklerde sertleşmeyi sağlayan ve idrar kanalının her iki yanında bulunan tüpler, penisin sertleşmesinde etkili üreme organıdır. Aşırı heyecan altında bulunma, stresli olma gibi durumlar erkeklerin penisinin sertleşme sorunuyla karşı karşıya kalmasında ve iktidarsızlık nedenleri arasında en fazla gelen sebeptir. Bu sebepten ötürü de genellikle ilaçlara başvurulur veya bir diğer alternatif olması yönüyle kimileri tarafından zevk çubuğu kimileri tarafından da mutluluk çubuğu fiyatı nedir olarak bilinen yapay uyarıcı aletlere başvurulur. Bu yapay uyarıcıların ve ilaçların başlanmasına kesinlikle uzman bir ürolog eşliğinde karar verilmelidir. Yoksa kendi kendine bir erkeğin penisini yapay uyaranlara teslim etmesi ileri yaşlarda sağlayacağı düzenli cinsel yaşamına etki edecektir.

Düzensiz Cinsel İlişki İktidarsızlık Nedenleri Arasında mıdır?

Erkekler genellikle evlilik dışı ilişkiler yaşar. Evlenme cinsel ilişkiyi düzene sokan ve periyodik olarak gerçekleşebilen bir cinsel dönem olduğundan kişinin cinsel hayatını yaşama süreci de bir düzene girmiş olur. Ancak düzensiz olarak yaşanan evlilik dışı birlikteliklerde hiçbir düzenli bir cinsel hayat süreci olmadığından başlıca iktidarsızlık sorunlarıyla karşı karşıya kalınır. İktidarsızlık nedenleri arasında sıklıkla görülebilen bu süreç de erkeğin mutluluk çubuğu fiyatı nedir araştırmasına girerek mutluluk çubuğu ile penisini sertleştirmeye kalkar. Oysa asıl amaç psikolojik olarak rahatlamak ve penisin sertleşme sorunlarının çıkış kaynağını tespit ederek yapılması gereken tedavi sürecini uzman bir ürolog gözetiminde başarmaktır.

En Çok Yaşanan 3 İktidarsızlık Nedenleri

Erkeklerin yaşamış oldukları en çok yaşanan 3 iktidarsızlık nedenleri üzerinde de durarak konuyu tamamlamak gerekmektedir. Bu nedenler şunlardır:

 

  1. Aşırı stres altında olma: Aşırı stres ve kaygı durumları penisin sertleşmesini engeller ve erkeğin harekete geçirilen cinsel dürtülerinin biyolojik olarak da yaşanmasına mani olur.

 

  1. Yapay sertleştiriciler kullanma: Bir kişinin kendi cinsel hayatını kendisinin oto kontrol altına alması gerekir. Oysa mutluluk çubuğu fiyatı nedir ile başlıca yaşanabilecek iktidarsızlık nedenleri yapay sertleştiricilerden kaynaklanır.

 

  1. Aşırı heyecan: Stres kadar aşırı heyecan atmosferindeki bir erkek de penis sertleşme sorunlarıyla karşı karşıya kalan bir erkek profilini yansıtmaktadır. Bu da hem partnerini mutlu etme konusunda sorunlar yaşamasına hem de cinsel performansından kuşku duymasına neden olur.

Detaylı bilgi için tıklayınız.