İktidarsızlık Tedavisi

İktidarsızlık Tedavisi ile ilgili farklı koşullar altında ve değişik nedenlerden ötürü ortaya çıkan iktidarsızlık tedavisi için yapılan bir takım klinik testler ve tetkikler bünyesinde en doğru çözüm günümüzde bulunabilmektedir. Özellikle belli bir yaştan sonra ortaya çıkan ereksiyon bazı erkeklerde uzun süre sonunda gerçekleşebilmekte bazı erkek neredeyse hiç yaşanmamaktadır. Bu tür problemlerde eğer durum psikolojik bir sorundan ortaya çıkmış ise alanında uzman bir psikiyatri doktoru ile ve birtakım ruhsal ilaç tedavileri kapsamında sorun giderilebilmektedir. Fakat eğer durum fiziksel olarak gün yüzüne çıkmış ise o zaman değişik ilaç tedavileri ile birlikte son ve kesin çözüm olarak da protez penis işlemi yapılmaktadır. Tüm bu mutluluk çubuğu maliyeti ise farklı kriterlere bağlı olarak değişebilmektedir.

Mutluluk Çubuğu Maliyeti

İktidarsızlık Tedavisi

Günümüzde erkeklerin sağlık problemi açısından en büyük sorunlarından biri olarak ön plana çıkan ereksiyon sorunu adına protez penis uygulaması kesin bir çözüm sağlamaktadır. Farklı parçalardan oluşmuş ve değişik yöntemler ışığı altında penis iç kısmı ameliyat öncesinde yerleştirilen protez penis, yani diğer ismi ile mutluluk çubuğu maliyeti açısından da bir takım değişiklikler ortaya çıkarmaktadır. Burada en başta alanında uzman bir doktor maliyet olmak üzere özel hastanede mi yoksa devlet hastanesinde bir yapılıp yapılmadığı da farklı bir maliyet ortaya çıkabilmektedir. Aynı şekilde iktidarsızlık tedavisi konusunda protez penis çeşitleri de farklı parçaları bünyesinde bu maliyeti artırabilmekte ya da düşürebilmektedir.

İktidarsızlık Tedavisi

Penis protez bünyesinde iktidarsızlık tedavisi günümüzde son teknoloji cihazlar eşliğinde ve farklı yöntemler sayesinde bu problemi yaşayan erkekler açısından oldukça olumlu etkiler yaratmış durumdadır. Ancak burada 3 farklı penis protez bünyesinde ameliyat yapılmakta ve bu protezlerde ile verdikleri katkıları göre değişik maliyetleri ortaya çıkabilmektedir. Burada mutluluk çubuğu maliyeti olarak eğer silikon bazlı yapılan penis protez ameliyatı gerçekleşirse daha uygun fiyatlarda yapılabilmektedir. Ancak kişinin günlük hayatta bir rahatsızlık duymasına da neden olmaktadır. Bu cihaz katlanabilir olduğu için ve sürekli olarak şiş halde göründüğünden dolayı pantolonlar ve eşofmanlar üzerinden oldukça rahatsız edici bir görsele neden olabilmektedir. O yüzden silikon penis protezi her yerini diğer protezleri kullanmak daha doğru bir seçenek olarak ön plana çıkmaktadır.

Mutluluk Çubuğu Maliyeti ile Diğer Protez Ürünleri

Günümüzde artık son teknoloji penis protez cihazları bünyesinde iktidarsızlık tedavisi için hava yolu ile ya da su yolu seçeneği bünyesinde 2 farklı cihaz kullanılmaktadır. 3 parça şeklinde penisin iç kısmına yerleştirilen bu cihazlardan biri pompa aracılığıyla hava gönderilerek yapılmaktadır. Bir diğeri ise ılık su pompalamak suretiyle ereksiyon halinde kısa bir sürede geçme imkanı vermektedir. Ancak burada mutluluk çubuğu maliyeti artış göstermektedir. Daha kaliteli ve detaylı cihazlar olan bu 2 sistem kapsamında her ne kadar günümüzde oldukça işe yarasalar da maliyet olarak da silikon bazlı cihaza göre daha yüksek miktarlarda ameliyat gerçekleştirilmektedir. Detaylı bilgi için http://www.mutlulukcubugu.com/iletisim adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.