Mutluluk Çubuğu Bursa

Aşağıda yer alan iletişim formunu doldurarak aklınıza takılan tüm soruları ve penil protez takan size en yakın doktorları, Penil Protezi sosyal sigorta karşılar mı? veya maliyeti, tedavi merkezleri gibi soruların cevabı hastanın durumuna göre değiştiğinden (Şeker hastalığı, insülin bağımlısı örneği gibi) bize iletişim bilgisi vermeniz gerekmektedir. Bu yüzden penil protezleri hakkında size daha hızlı yardımcı olabilmemiz için sizden aşağıdaki formu doldurarak ad soyad, e-posta adresi ve telefon numarası rica ediyoruz. Gönderdiğiniz takdirde sizinle hemen iletişime geçeceğiz.

Eşler arasında mutluluğu sağlayan bu protezler, ereksiyon sorunu yaşayan erkeklerin, cinsel hayatlarını tekrar yaşamaları sağlanmıştır. Ereksiyon hastalığı yani iktidarsızlık, oldukça ciddi bir sorundur ve çözülmesi gerekir. Cinsel yetersizlik, beraberinde mutsuzluğu getirir. Mutsuz insanlar ise psikolojik rahatsızlıklara yakalanır. Depresyon gibi rahatsızlıkların nedenlerinden biri de cinsel mutsuzluktur. İktidarsızlık sorunu için öncelikle ilaç tedavisi önerilir. Daha sonra ise, penise şırınga sıkılarak yapılan tedavi vardır. Bu tedaviye de hasta cevap vermezse, dalga tedavisi uygulanır. Pompa tedavisi ise son şıktır. Bu şıktan sonra, protez kararı verilir.

Ürolog Kararı ile Üniversite Seviyesinde Ameliyatla Penis Protezi Takılmaktadır

Uzman ürolog kararı ile penis protezi takılmaktadır. Penis protezi yani mutluluk çubuğu tedavisi, üniversite hocaları tarafından ameliyatla gerçekleştirilmektedir. Penis protezleri, tek parça, iki parça ve üç parça olarak üretilmiştir. Tek parça olan ve içerisindeki tel sayesinde eğilip bükülen modeller, silikonlu modellerdir. Erkek cinsel organda, iki adet ereksiyon boşluk kanalları vardır. Normalde bu kanallar kanla dolduğu zaman, ereksiyon gerçekleşmektedir. Ereksiyon hastalarında bu kanallara kan gelmemektedir. Bu kanallara özel olarak imal edilmiş olan silikonlar yerleştirilir. Eğip çamaşıra sıkıştırabilirsiniz. Tuvalet ihtiyacı veya cinsel ilişki esnasında tekrar düzeltebilirsiniz. Uzman ürolog hekimler mutluluk çubuğu bursa kategorisinde, hastalar için, en uygun protezleri seçmektedir.

Diğer mutluluk çubuğu bursa kategorisinde, pompalı protez penis çeşitleri, testislere yerleştirilen pompa yardımı ile penis kanallarına yerleştirilen balonların şişirilmesi ile ereksiyon oluşturulmaktadır. Çok parçalıdır ve arıza ihtimali fazladır. Elbise içerisinde belli olmamasının sebebi, cinsel ilişki sonrasında havanın tekrar alınabilmesidir. Silikonlu seçeneklerde ise arıza azdır ve hesaplıdır. Tek dez avantajı inme olayı yoktur. Eşofman gibi giysilerde belli olduğunda görüntü olarak sıkıntı oluşturabilir.

Üç parçalı penis protezleri, mutluluk çubuğu bursa kategorisinde, uzmanların tavsiye ettiği pompalı grup protezidir. Arıza yapar ancak avantajı, pompa ile şişirilmesi ve indirilmesidir. Böylece elbisede belli olmaz. Pompalı modeller yanında mutluluk çubuğu bursa kategorisinde ve genel kategoride, sıvı ile çalışan ve pompalı modellere benzeyen modellerde vardır.

Tedavi Sonunda Cinsel Hayat Eskisi Gibi Olur mu?

Ameliyat, özel anestezi ile başlamaktadır. Alerjik hastalar ve yaşı yetmişi geçmiş olanlar için penis protezi uygulanmamaktadır. Kalp, karaciğer, tansiyon ve şeker hastaları için, ilgili polikliniklerden ‘penis protez ameliyatı için sakınca yoktur’ iznini almaları gerekmektedir. Pompalı çeşitlerin ameliyatları, silikonlu çeşitlerin ameliyatlarına göre biraz daha çabuk biter. Bu nedenle mutluluk çubuğu bursa seçeneklerinde, ameliyat safhası iyi araştırılmalıdır. Korkacak veya çekinilecek ciddi bir durum yoktur. Utanmak ve korkmak, tedaviyi engeller. Basit kategorisindeki mutluluk çubuğu ameliyatları, sorunsuz geçmektedir. Enfeksiyon veya protezlerin vücut tarafından kabul edilmemesi gibi durumlar haricinde başarılı sonuçlar alınmaktadır. Pompalı penis protezi uygulaması sonunda, antibiyotik uygulaması gerçekleşmektedir.

Cinsel hayat, mutluluk çubuğu bursa kategorisi ve genel kategoride, tedavi sonunda, normal hale gelmektedir. Cinsel ilişki normal bir şeklide gelişmekle birlikte, ereksiyon süresi sınırsız bir hal alır. Bu nedenle iktidarsızlık tamamen ortadan kalkar. Haz alma, boşalma ve bebek olasılığı gibi olasılıklar devam eder. Penis protez yani mutluluk çubuğu bursa ve genel kategoride, tedavi başarılı sonuçlanmaktadır.

Tedavi Sonrasında 6 Hafta Kontrol Süresi Vardır

Tedavi sonrasında altı hafta kontrol süresi vardır. Altı hafta cinsel ilişki yasaktır. İdrar sıkışması gibi sorunlar, doktor kontrolünde belirtilir. İlk cinsel ilişki ise, altıncı hafta gerçekleştirilir. Altıncı hafta gerçekleştirilen cinsel ilişki sonuçları, doktora bildirilir. Enfeksiyon veya vücudun protezi kabul etmeme gibi durumlar dışında, ciddi bir sorun çıkmamaktadır.

Aşağıda yer alan iletişim formunu doldurarak aklınıza takılan tüm soruları ve penil protez takan size en yakın doktorları, Penil Protezi sosyal sigorta karşılar mı? veya maliyeti, tedavi merkezleri gibi soruların cevabı hastanın durumuna göre değiştiğinden (Şeker hastalığı, insülin bağımlısı örneği gibi) bize iletişim bilgisi vermeniz gerekmektedir. Bu yüzden penil protezleri hakkında size daha hızlı yardımcı olabilmemiz için sizden aşağıdaki formu doldurarak ad soyad, e-posta adresi ve telefon numarası rica ediyoruz. Gönderdiğiniz takdirde sizinle hemen iletişime geçeceğiz.

Yasal uyarı: Bu web sitesinde yer alan tüm bilgiler, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan müşteri deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Ayrıca web site yer alan tüm içeriklerin orjinal dili “Türkçe” dili olup, tercüme edilmiştir. Çeviri hatası olabilir. Bu yüzden sorumluluk orjinal dil içeriğine “Türkçe” mahsustur.