Mutluluk Çubuğu Ve Çeşitleri

Aşağıda yer alan iletişim formunu doldurarak aklınıza takılan tüm soruları ve penil protez takan size en yakın doktorları, Penil Protezi sosyal sigorta karşılar mı? veya maliyeti, tedavi merkezleri gibi soruların cevabı hastanın durumuna göre değiştiğinden (Şeker hastalığı, insülin bağımlısı örneği gibi) bize iletişim bilgisi vermeniz gerekmektedir. Bu yüzden penil protezleri hakkında size daha hızlı yardımcı olabilmemiz için sizden aşağıdaki formu doldurarak ad soyad, e-posta adresi ve telefon numarası rica ediyoruz. Gönderdiğiniz takdirde sizinle hemen iletişime geçeceğiz.

Cinsel sorunları olan erkeklerin çoğu, utandıklarından dolayı, doktora gitmemektedirler. Doktora gitmeyen hastalar, hastalıkları hakkında derin bir araştırmaya girerek, mutluluk çubuğu ve çeşitleri hakkında bilgi toplayabilirler. Psikolojik olarak, ‘ben bu hastalıktan kurtulacağım’ demelidirler. Özellikle mutluluk çubuğu ve çeşitleri konusunda internet sitesinde, form doldurmalıdırlar. Araştırma ve bir bilene sorma, hastalığınızın tedavisi için ilk adımdır. İlk olarak uzman bir ürolog hekime muayene olmalısınız. Bu muayene ile sizin için en iyi tedavi seçenekleri ortaya çıkacaktır. Tedavinin ertelenmesi, tedavi sürecini olumsuz etkilemektedir.

Mutluluk Çubuğu Temelde İkiye Ayrılır

Şişirilmeyen ve tek parça olan silikon protezler ve şişirilebilen pompalı protezler, şeklinde ikiye ayrılır. Silikonlu protezler, iki parçadan oluşur ve penisin uygun yerlerine yerleştirilir. İçerisinde tel olan bu silikon parça, vücuda uyum sağladığında kullanım başlamaktadır. Enfeksiyon sorunu olmadığı zaman, normal cinsel yaşantıya geçebiliyorsunuz. Hangi protezin size uygun olacağını, uzman ürolog hekimler karar vermektedir.

Silikonlu protezler, çabuk bozulmaz ve en kullanışlı penis protezidir. Sadece, eşofman ve benzeri kıyafetlerde, görüntü olarak sıkıntı verebilir. Şişirilebilen mutluluk çubuğu ve çeşitleri, çok parçalıdır. Kanallarında tıkanma olabilir. Avantajı ise, eşofman ve benzeri kıyafetlerde, normal görünüm sağlar. Penis protezinin yerleştirildiği boşluklar, ereksiyon için kanla dolan kısımlardır. Bu kısımlar şeker hastaları, prostat kanseri ve benzeri hastalarda, kanla dolmaz ve ereksiyon gerçekleşmez.

Ereksiyon Rahatsızlığında Protezli Çözüm Tedaviyi Gerçekleştirmektedir

Ereksiyon sorunu yaşayan erkekler, ürologların ilaç tedavisi ile başlarlar. Renkli penil doppler filmleri, hastalığın teşhisinde, hastalığının temelinin bilinmesinde çok önemlidir. İlaç tedavisinde, kalp, tansiyon ve şeker hastaları gibi ciddi hastalıkları bulunanlar, dikkatli olmalıdır, doktor tavsiyesi ile hareket etmelidir. Şırınga tedavisi ve pompa tedavisi de sonuç vermeyince, protez tedavisi uygulanır.

Silikonlu protezler normal ilişki sürecinde, her hangi bir sıkıntı oluşturmaz. Ucuzdur ve ameliyatı daha kolaydır. Pompalı protezler ise tedavi süresi uzundur enfeksiyon riskini önlemek için antibiyotik tedavisi uygulanır. Daha pahalı olan, mutluluk çubuğu ve çeşitleri içerisinde çok parçalı olan pompalı protezler, ikili ve üçlü parça set halindedir. Uzmanlar pompalı model istenildiği zaman üçlü parça tavsiye etmektedir.

Operasyon Sonrası Cinsel Hayat

Penis protezi ameliyatı, anestezi sonucunda, uygunluk raporu verildikten sonra gerçekleşmektedir. Ağrısız yapılan bu ameliyat, ürolog hekimlerin ön muayenesi ile başlar. Üniversite seviyesindeki hekimler tarafından yapılan ameliyat, sorun çıkarmayan ameliyat sınıfına girmektedir. Penis protezi ameliyatı sonrasında altı hafta kontrol süresi vardır.

Üniversite seviyesinde yapılan ameliyatlar SGK tarafından karşılanmaktadır. Kontrol süresi içerisinde protezlerin vücuda uyum sağlamaması ve enfeksiyon gibi durumlar, doktora iletilmelidir. İdrar yapma ve kontrol haftasının sonunda yapılan cinsel deneyim sonuçları, doktora rapor edilir. Enfeksiyon ve protez uyum sorunları olmadığı müddetçe, ameliyatlar başarılı geçmektedir. Bu nedenle mutluluk çubuğu ve çeşitleri tedavisinde başarı oranı yüksektir. Başarılı operasyondan sonra, hekimlerin tavsiyesine uyulmalıdır.

Genellikle mutluluk çubuğu ve çeşitleri tedavisinden sonra, cinsel hayat normale dönmektedir. Ereksiyon sorunu yapay bir şekilde çözüldükten sonra, boşalma ve partnerin tatmin olması gibi sorular gündeme gelmektedir. Normal cinsel hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Bebek olasılığı da normal halini almaktadır. Penis protezi, meni oluşumu veya bebek olma gibi durumları etkilememektedir.

Sadece, cinsel organın ereksiyonunu sağlayan boşlukların kanla dolmaması sonucu oluşan rahatsızlık tedavi edilmektedir. Bu boşluklara yerleştirilen silikonlar, ereksiyon görevi sağlamaktadır. Yine pompalı mutluluk çubuğu ve çeşitleri kategorisi, bu boşluklara yerleştirilen balonlar vasıtası ile gerekli olan ereksiyon sağlanmaktadır. Bu nedenle, ereksiyon sorunu tamamen ortadan kalkarak, tedavi sağlanmış olur.

Aşağıda yer alan iletişim formunu doldurarak aklınıza takılan tüm soruları ve penil protez takan size en yakın doktorları, Penil Protezi sosyal sigorta karşılar mı? veya maliyeti, tedavi merkezleri gibi soruların cevabı hastanın durumuna göre değiştiğinden (Şeker hastalığı, insülin bağımlısı örneği gibi) bize iletişim bilgisi vermeniz gerekmektedir. Bu yüzden penil protezleri hakkında size daha hızlı yardımcı olabilmemiz için sizden aşağıdaki formu doldurarak ad soyad, e-posta adresi ve telefon numarası rica ediyoruz. Gönderdiğiniz takdirde sizinle hemen iletişime geçeceğiz.

Yasal uyarı: Bu web sitesinde yer alan tüm bilgiler, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan müşteri deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Ayrıca web site yer alan tüm içeriklerin orjinal dili “Türkçe” dili olup, tercüme edilmiştir. Çeviri hatası olabilir. Bu yüzden sorumluluk orjinal dil içeriğine “Türkçe” mahsustur.