Mutluluk Çubuğu Kaç Çeşittir?

Kullanım Koşullarını kabul ediyorum.

Veri Saklama Koşullarını kabul ediyorum.

Güvenlik Sorusu Cevabı: 4

Aşağıda yer alan iletişim formunu doldurarak aklınıza takılan tüm soruları ve penil protez takan size en yakın doktorları, Penil Protezi sosyal sigorta karşılar mı? veya maliyeti, tedavi merkezleri gibi soruların cevabı hastanın durumuna göre değiştiğinden (Şeker hastalığı, insülin bağımlısı örneği gibi) bize iletişim bilgisi vermeniz gerekmektedir. Bu yüzden penil protezleri hakkında size daha hızlı yardımcı olabilmemiz için sizden aşağıdaki formu doldurarak ad soyad, e-posta adresi ve telefon numarası rica ediyoruz. Gönderdiğiniz takdirde sizinle hemen iletişime geçeceğiz.

Uzman olan ve etkili çözümler sunan ürolog uzman doktorlar, ereksiyon veya iktidarsızlık sıkıntılarında, utanmamak gerektiği söylenmektedir. Utanmak veya tedaviyi geciktirmek, aile içinde problemleri artırır. Bu problemler de psikolojiyi bozar. Sonuç olarak, hastalık daha da kötüye gidecektir. Mutluluk çubuğu nedir? Veya mutluluk çubuğu kaç çeşittir? Gibi soruları araştırmak gerekir.

Ereksiyon Sorununda Ne Yapılmalıdır?

İktidarsızlık diğer adıyla ereksiyon sorunlarında, öncelikle, uzman ürolog hekimlere başvurmak gerekir. Uzman ürolog hekimler, öncelikle ilaç tedavisi uygularlar. İlaç tedavisini, şırınga, dalga ve pompa tedavileri izler. Bütün bu tedaviler yetersiz kalınca, yapay penis yani penis protez tedavisi uygulanır.

KAÇ ÇEŞİT PENİS PROTEZİ VARDIR?

Penis protez yani mutluluk çubuğu kaç çeşittir? sorusuna iki cevabı verebiliriz. Silikonlu olanlar ve pompalı olanlar. Silikonlu olanlar, zihinsel kontrol istemez. İçerisinde tel olan iki adet silikon parçasının, penis içerisindeki ereksiyon boşluklarına yerleştirilir. Tek parça gibi durur. Tek olumsuz yanı, kabarık durmasıdır. Bu nedenle eşofman giyildiğinde uygunsuz görünür. Ancak, en kullanışlı ve en çok tercih edilen modeldir. En hesaplı model olarak satılan silikonlu model, ilişki esnasında elle düzeltilir. Daha sonra tekrar bükülerek çamaşır içerisine konur. Ameliyatı diğer modellere göre biraz daha kolaydır. Cerrahi müdahale gerektiğinde bazen sıkıntı oluşabilir. Hastaların mutluluk çubuğu kaç çeşittir? Sorusunun ikinci şıkkına geçelim:

Pompalı modeller ise çok parçalıdır. İki ve üç parçalı pompalı modeller, arıza verebilir. Kanallarda tıkanma meydana gelebilir. Testis yanın yerleştirilen pompa ile şişirilir. Mesaneye yerleştirilen rezervuar, şişirme işinde yardımcı olmaktadır. Bu model pahalı ve arıza vermesine rağmen avantajı da vardır. Cinsel ilişki esnasında şişirilir. İlişki bitince penis içerisindeki hava alınmaktadır. Böylece penis eski konumuna gelmektedir. Dışarıdan kabarık görünmediği için, görüntü olarak avantaj sağlamaktadır. Bu konuda mutluluk çubuğu kaç çeşittir? Sorusu soranlar, internet sitelerinden öğrenebilirler. Özellikle mutluluk çubuğu kaç çeşittir? Sorusuna yanıt veren sayfalar, form karşılığında bilgi vermektedir.

Bu Tedaviden Kimler Yararlanabilir?

Özellikle kalp, damar, tansiyon ve şeker hastaları, özel anestezi ile ilgili polikliniklerin ‘ sakınca yoktur’ teşhisi ile tedaviden yararlanabilirler. İlaç, şırınga, dalga ve pompa tedavisi ile ereksiyon sorunu çözülmeyenler için penis protez tedavisi uygulanmaktadır. Alerji sorunu olanlar ve yaşı yetmişi geçmiş olanlar için penis protezi uygulanmamaktadır. Yaşı 30’u geçmiş ereksiyon hastaları, ciddi bir hastalık belirtisi ile karşı karşıya olabilir. Bu nedenle renkli doppler filmlerle tedavi sürecini başlatmalıdırlar. Diyabet sorunu olanlar ve enfeksiyon sorunu olanlar, polikliniklerden ‘ ameliyata elverişli’ raporu almaları gerekir.

Anestezi ile Ameliyat Öncesi Teşhis

Anestezi yapılarak, ameliyata hazırlık yapılır. Ameliyat öncesinde, ciddi hastalıkları bulunan hastalar, özel olarak muayene edilmelidir. Ameliyat, silikonlu protezlerde daha kısa sürer. Sonuç olarak, iyileşme daha hızlı olur. Pompalı protezlerde ise, çok parçalı olması nedeni ile ameliyat daha uzun sürer. Operasyon sonunda, bir günlük bir ağrı oluşur. Altı haftalık kontrol süresi vardır. Bu süre sonunda cinsel deneyim gerçekleştirilir ve doktora rapor edilir. Altı haftanın sonuna kadar cinsel ilişki yasaktır.

Tedavi Sonunda Mutluluk Çubuğu ile Mutlu Olun

Hastaların mutluluk çubuğu kaç çeşittir? Sorusu ile başlayan tedavi serüveni, mutlu sonla bitmektedir. Ameliyat sonunda, doktor tavsiyeleri dikkatle takip edilmelidir. Cinsel hayatınız normal hale gelmektedir. Cinsel haz, boşalma ve çocuk olma olayları normal halini alır. Ereksiyon sorunu ise, sınırsız bir hal alır. Bu nedenle, penis protezi, mutluluk çubuğu adını almıştır. İnternette sorulan mutluluk çubuğu kaç çeşittir sorusuna en iyi cevabı ilgili sitelerden alabilirsiniz. Form doldurarak, hastalığınız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Aşağıda yer alan iletişim formunu doldurarak aklınıza takılan tüm soruları ve penil protez takan size en yakın doktorları, Penil Protezi sosyal sigorta karşılar mı? veya maliyeti, tedavi merkezleri gibi soruların cevabı hastanın durumuna göre değiştiğinden (Şeker hastalığı, insülin bağımlısı örneği gibi) bize iletişim bilgisi vermeniz gerekmektedir. Bu yüzden penil protezleri hakkında size daha hızlı yardımcı olabilmemiz için sizden aşağıdaki formu doldurarak ad soyad, e-posta adresi ve telefon numarası rica ediyoruz. Gönderdiğiniz takdirde sizinle hemen iletişime geçeceğiz.

Yasal uyarı: Bu web sitesinde yer alan tüm bilgiler, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan müşteri deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Ayrıca web site yer alan tüm içeriklerin orjinal dili “Türkçe” dili olup, tercüme edilmiştir. Çeviri hatası olabilir. Bu yüzden sorumluluk orjinal dil içeriğine “Türkçe” mahsustur.