Mutluluk Çubuğu Nedir?

Aşağıda yer alan iletişim formunu doldurarak aklınıza takılan tüm soruları ve penil protez takan size en yakın doktorları, Penil Protezi sosyal sigorta karşılar mı? veya maliyeti, tedavi merkezleri gibi soruların cevabı hastanın durumuna göre değiştiğinden (Şeker hastalığı, insülin bağımlısı örneği gibi) bize iletişim bilgisi vermeniz gerekmektedir. Bu yüzden penil protezleri hakkında size daha hızlı yardımcı olabilmemiz için sizden aşağıdaki formu doldurarak ad soyad, e-posta adresi ve telefon numarası rica ediyoruz. Gönderdiğiniz takdirde sizinle hemen iletişime geçeceğiz.

Penis Protezi Tedavi Şekli ile Ereksiyon Sorunu Çözülüyor

Erkeklerde penis protez tedavisi, ereksiyon sorunu olan erkeklerde uygulanmaktadır. Üroloji uzmanları, ereksiyon sorunu olan hastalar için, öncelikle ilaç tedavisi uygulamaktadır. Günümüzde, cinsel ilaç sektörü çok büyümüştür. Ancak, reçetesiz satılmasının bazı sakıncaları vardır. Doktor tavsiyesi olmadan ilaç kullanmak yanlıştır. Kalp hastaları ve tansiyon hastaları, doktor tavsiyesi olmadan ilaç kullanmamalıdır. Şırınga ile sıvı enjekte tedavisi ve pompa tedavisi de sonuç vermediği zaman, penis protez uygulaması tavsiye edilmektedir. Üniversite seviyesinde yapılan ameliyatlar, SGK tarafından karşılanmaktadır.

Mutluluk Çubuğu Tedavisi Nedir?

İlaç, şırınga ve pompa tedavisine cevap vermeyen hastalar için uygulanan bu yöntemde üç çeşit uygulama vardır. Silikonlu penis protezleri, içerisinde tel olan ve bükülebilen malzemeden yapılmıştır. Silikonlu mutluluk çubuğu nedir?
Silikonlu olup tek parça olan bu protezler, eşofman giyildiğinde rahatsızlık veren bir uygulamadır. Menteşeli olanlar da vardır. En çok tercih edilen ve uzun ömürlü olan modeldir.

Havalı Mutluluk Çubuğu Nedir?

Havalı mutluluk çubuğu, içerisine hava pompalanabilen ve penis yapay ereksiyon yapması sağlayan mekanizmadır. Bu mekanizma çok parçalıdır ve testise yakın kısımda pompası vardır. Penis boşluğuna yerleştirilen şişebilen malzeme ile penis cinsel ilişki seviyesine gelmektedir.

Sıvı Enjekteli Mutluluk Çubuğu Nedir?

Sıvı enjekte sistemli olan mutluluk çubuğu, havalı çubuk sisteminin aynısı olup, tek farkı sıvı enjekte edilmesidir. Bu protez çeşidinin de çok parçalı olması nedeni ile bozulma olasılığı fazladır.

Penis Protez Ameliyatında Dikkat Edilecek Hususlar

İşin uzmanı olan bir ürolog uzmanına başvurmalısınız. Hastalığınız hakkında geniş bir araştırma yapmalısınız ve uzmanlara danışmalısınız. Bu uzmanlara mutluluk çubuğu nedir? Sorusunu sormalısınız. İlaç, şırınga ve pompa tedavisine cevap vermediyseniz, penis protez uygulaması ile tedavi olmalısınız. Utanmak veya hastalığı gizlemek çözüm değildir. İnternetten mutluluk çubuğu nedir? Sorusunu yazdığınız zaman, geniş bir bilgiyle karşılaşırsınız.

Ameliyat için karar verecek mercii, ürolog uzman hekimlerdir. Hangi model protez takılması gerektiğine karar verebilen bu hekimler, ameliyat için üniversite seviyesindeki hekimlere sevk yaparlar. SGK, ödemeleri karşılamaktadır. Bu nedenle, maddi olarak bir endişeye gerek yoktur. Anestezi işlemi özel olarak yapılmaktadır. Kalp, damar, tansiyon ve benzeri rahatsızlıkları olanlar için özel anestezi uygulanmaktadır.

Ameliyat Sonrası

Ameliyat sonrasında, bir günlük bir ağrı oluşacaktır. Altı haftalık doktor kontrolünden sonra, enfeksiyon ve mikrop kapma gibi durumlar olmadığı zaman, büyük olasılıkla tedavi gerçekleşmektedir. Cinsel deneyim, altıncı hafta gerçekleştirilir. Doktor normal kararı verdiği zaman, cinsel hayatınız normal bir şekilde devam eder. Ancak enfeksiyon ve daha başka aksilikler çıkarsa, durum değişir.

Cinsel Performansınız Normalleşiyor

Cinsel sorunlarınız için tedavi masasına yattıktan sonra, tavsiyelere uymalısınız. Başarılı bir ameliyattan sonra cinsel hayatınız normalleşecektir. Ereksiyon sorunu, protezle çözülmektedir. Yine normal cinsel performansınız devam eder. Ereksiyon sorunu tamamen ortadan kalktığı için, cinsel sorularınız ortadan kalkmaya başlar. Bebek olma olasılığı da normalleşir.

Hastalığınız Hakkında Araştırma Yapmak, Tedavide İlk Adımdır

Ereksiyon sorunu olan erkeklerin çoğunluğunda görülen sıkıntı, utanma ve derdini açamamadır. Bu nedenle, çoğu erkek hastalar tedavi olamamaktadır. Hastalıkla mücadele etmek için ilk yapılacak şey, hastalığı araştırmak ve mutluluk çubuğu nedir? Sorusuna yanıt aramaktır. İlaç, şırınga ve pompa tedavilerini araştırmak gerekir. Doktor tedavisi için uzman bir üroloğa başvurmak, çoğu sorunu çözecektir.

Ön bir araştırma yapmak, hastalığınızı mercek altına almak, tedavide birinci adımdır. Umut kesmeden tedavi için uğraşmak, son derece önemlidir. Uzman hekimler, mutluluk çubuğu nedir? Sorusuna yanıt vereceklerdir. İşiniz penis protezi yani mutluluk çubuğuna kalırsa, gerekli olan mutluluk çubuğu, muayene sonunda sizin için tespit edilecektir.

Aşağıda yer alan iletişim formunu doldurarak aklınıza takılan tüm soruları ve penil protez takan size en yakın doktorları, Penil Protezi sosyal sigorta karşılar mı? veya maliyeti, tedavi merkezleri gibi soruların cevabı hastanın durumuna göre değiştiğinden (Şeker hastalığı, insülin bağımlısı örneği gibi) bize iletişim bilgisi vermeniz gerekmektedir. Bu yüzden penil protezleri hakkında size daha hızlı yardımcı olabilmemiz için sizden aşağıdaki formu doldurarak ad soyad, e-posta adresi ve telefon numarası rica ediyoruz. Gönderdiğiniz takdirde sizinle hemen iletişime geçeceğiz.

Yasal uyarı: Bu web sitesinde yer alan tüm bilgiler, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan müşteri deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Ayrıca web site yer alan tüm içeriklerin orjinal dili “Türkçe” dili olup, tercüme edilmiştir. Çeviri hatası olabilir. Bu yüzden sorumluluk orjinal dil içeriğine “Türkçe” mahsustur.