Mutluluk Çubuğu Sonrası Yaşam


Konuşmacı: Dr. Levent Gürkan

Penil protez implantasyonundan sonra yaklaşık 3-4 hafta boyunca penis veya skrotumda ağrı, şişlik veya morarma görülebilir. Böyle durumlarda hekiminiz size ağrı kesici bir ilaç reçete edebilir. Hastalar protez ameliyatından 4-6-8 hafta sonra hekimin onaylaması durumunda cinsel ilişkiye girebilir. Takılan protez ve yapılan ameliyat sonrası hastaların cinsel ilişkiden zevk alması, orgazm olması veya boşalması kesinlikle etkilenmez. Hasta eskiden olduğu gibi istediği sıklıkta ve uzunlukta cinsel ilişkide bulunabilir ve doğal yollardan çocuk sahibi olabilir. Penis protezleri peniste sertleşmeyi arttırır, ancak penisi genellikle uzatmazlar.

Penil Protez Dışarıdan Nasıl Görünür ve Hasta Ne Hisseder?

Üç parçalı penil protez operasyonundan 6-8 hafta sonra kontrole gelen ve tamamen iyileşen penil protezi olan erkekler çok rahat olduklarını ve içlerinde yabancı ve rahatsız edici bir şey olmadığını hissettiklerini bildirmişlerdir. Cinsel aktivite ameliyattan 6 ila 8 hafta sonra (hekimin onay vermesi durumunda daha önce de olabilir) başlayabilir.

Videoda Konuşulanların Metini

Soru 1: Penis protezi ameliyatı sonrasında hastanın cinsel hayatı nasıl oluyor?

Soru 2: Yani hastanın hayat kalitesinde belirgin bir değişiklik olur mu hocam?

Tabi bununla ilgili yapılmış birçok çalışma var. Çalışmalar gösteriyor ki penis protezi insanların hayat kalitesinde çok büyük iyileşme sağlıyor. Penis proteziyle girilen cinsel ilişkinin normal cinsel ilişkisinden belli farkları var.

Bir daha önce ereksiyonunuz yokken yani sertleşemezken artık sertleşiyorsunuz en büyük fark bu.
İki bu sertleşmenizi siz istediğiniz kadar koruyabiliyorsunuz. Yani erken boşaldım, geç boşaldım gibi dertleriniz olmuyor. Orgazm ve boşalma konusunu soruyorsanız. orgazm ve boşalma bu ameliyattan önce nasılsa aynen kalıyor. Yani bu ameliyattan önce çok uzun süre dayanıyorum ben hiç boşalmıyorum diyorsanız. Yine aynı şekilde çok uzun süre dayanacaksınız ve boşalmayacaksınız. Erken boşalıyorum hemen orgazm oluyorum. diyorsanız aynen öyle olacak. Orgazm hissinizde hiçbir değişiklik olmayacak.

Çünkü bu protez zaten normalde kanla dolan vücudunuz da olan bir iki balonun içine koyuluyor. Dolayısı ile sizin anatominiz de ciddi bir değişikliğe neden olmuyor. Boşalmaya gelince bu tamamen yine sizin daha önceki durumunuzla bağlantılı. Daha önce boşalıyorsanız ve meniniz geliyorsa aynen devam edecek. Daha önce gelmiyorsa meniniz örneğin radikal prostat ameliyatı geçirdiyseniz yine meniniz gelmeyecek. Yani daha önceki cinsel hayatınızı size aynen yeniden kazandıracak. En önemlisi bu protez size dinçlik ve aktivasyon sağlayacak. Yani esasında bu protezin size verdiği sertlik sizi gençken yani yirmili yaşlarınızda olan sertleşmenizle aynı hani o zamanda şeydir ya hiçbir zaman kaybetme korkunuz olmadan cinsel ilişkiye girersiniz. Hep serttir penisiniz.

Penis protezlerinin, penis implantlarının verdiği his aynen bu.


MUTLULUK ÇUBUĞU KARŞILAŞTIRMA

Aşağıdaki tabloda 3 tip mutluluk çubuğunun karşılaştırması yer almaktadır.

  • Tek Parçalı (Malleable-Bükülebilir ve gizlenebilir)
  • Üç Parçalı X (3 Parçalı Şişirilebilir Enine Genişleyebilebilen)
  • Üç Parçalı AX (3 Parçalı Şişirilebilir Hem Enine Hem Boyuna Genişleyebilen)
Özellikler Tek Parçalı ÜÇ Parçalı X ÜÇ Parçalı AX
Enine Genişleme Yok Var Var
Enine Boyuna Genişleme Yok Yok Var
Antibiyotik emilebilme Var Var Var
Bükülebilirlik Kısmi* Var Var
Gizlenebilirlik Var Var Var
Şişirilebilme Yok Var Var
Pompa özelliği Yok Var Var
Rezervuar özelliği Yok Var Var
Ücretsiz Danışma* Var Var Var
Garanti* Ömür Boyu Ömür Boyu Ömür Boyu
 

* Tek parçalı mutluluk çubuğu doğal bir ereksiyon hissi yaratmasının yanısıra 135°’nin üzerinde bükülme açısı sağlar. 
* Tüm mutluluk çubukları ile ilgili hasta danışmanlarımızdan 7/24 ücretsiz bilgi alabilirsiniz.
* Garanti süresi ve detayları her protezin kullanım talimatı (IFU) içindeki koşullara göre sağlanmaktadır.

Mutluluk Çubuğu
Mutluluk Çubuğu Sonrası Yaşam
Mutluluk Çubuğu Sonrası Yaşam
Probleminizi çözmek adına uzman hasta danışmanlarımız ile ofisimizde size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Şu an buradasınız:


Etiketler:


Bağlantılar

ANDROMED MEDİKAL A.Ş.
Çubuklu mah. Vatan cad. No.26 Kavacık Beykoz İstanbul TÜRKİYE

Tıkla Ara/Yaz

WhatsApp ve Telefon ile 7×24 uzmanlarımızdan cevap alabilirsiniz.

Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.