Şeker Hastalığı İktidarsızlık Tedavisi

Şeker Hastalığı İktidarsızlık Tedavisi Nasıl Yapılır?

Cinsel sertleşme sorunu fiziksel nedenlerden kaynaklanabileceği gibi psikolojik sebeplerden de kaynaklı olabilir. Şeker hastalığı, kalp ve damar rahatsızlıkları, hipertansiyon ve çeşitli genetik rahatsızlıklar cinsel sertleşmenin fiziksel nedenleri arasında yer almaktadır. Uzmanlar özellikle şeker hastalığı gibi endokrin hastalıkların iktidarsızlık üzerindeki etkisinin daha büyük olduğunu ifade etmektedir. Dolayısıyla şeker hastalığının kontrol altında tutulması halinde cinsel sertleşme problemi de ortadan kalkacak veyahut azalma görülecektir. Ancak şeker seviyesi kontrol altına alınamıyorsa şayet hastalık ilk evrede olmasına rağmen hasta cinsel sertleşme problemi yaşayabilir. Şeker hastalığı iktidarsızlık tedavisi hekim kontrolünde şeker düzeyinin ayarlanması ile mümkün olacaktır. Keza şeker seviyesinin düzende tutulmasının yanı sıra, düzenli egzersiz, kilo kontrolü ve aşırı şeker taşıyan yiyeceklerden uzak durmak da şeker hastalığı iktidarsızlık tedavisi olanaklı kılacaktır. Şeker hastaları uzman hekimler tarafından muayene ve tedavi süreci ile takip edilir ve cinsel sertleşme probleminin çözülmesine de yardımcı olurlar. Sertleşme sorunu yaşayan kişinin ağız yoluyla kullanacağı ilaçlar sertleşme problemine çözüm olmazsa şayet protez penis operasyonun yapılması da mümkündür. Ancak şeker hastalığı iktidarsızlık tedavisi için her hastanın bu operasyonu yaptırmasına da gerek yoktur.

Mutluluk Çubuğu Takan Devlet Hastaneleri Var mıdır?

Şeker Hastalığı İktidarsızlık TedavisiProtez penis ameliyatı ile erkeklerin sertleşme sorunu azalmakta veya tamamen ortadan kaldırılmaktadır. Söz konusu bu penis protez operasyonu risk taşımayan bir ameliyattır. Cinsel ilişki esnasında sertleşme sorunu yaşayan her erkeğin penis protez operasyonu yaptırmasına gerek bulunmamaktadır. Cinsel sertleşme problemi yaşayan kişiler için öncelikle ilaç tedavisi uygulanır. Söz konusu tedavi olumlu sonuçlanmazsa penis protez operasyonu önerilir. Mutluluk çubuğu takan devlet hastaneleri ülkemizde gittikçe yaygınlaşmakla birlikte genellikle büyük şehirlerde mevcuttur. Erkekler yaşadıkları toplumun da baskısıyla cinsel sertleşme problemini çözümlemek yerine gizleme yolunu tercih etmektedir. Aşılabilecek bir durumken cinsel sertleşme problemini büyütmemek, gerek ilaç tedavisi gerekse mutluluk çubuğu takan devlet hastaneleri hakkında araştırma yapılması önem arz etmektedir.

Penis Protez Operasyonu Nasıl Gerçekleştirilmektedir?

Penis protez ameliyatları gözünüzde büyütülecek kadar büyük işlemler gerektiren bir ameliyat değildir. Gelişen teknolojiyle birlikte sertleşme sorunu çok basit bir operasyonla tedavi edilmektedir. Söz konusu bu ameliyat mutluluk çubuğu takan devlet hastaneleri bünyesinde alanında uzmana hekimler tarafından yapılır. Uzman hekimler cinsel organ içerisine bir çift protez takar. Hastaya tedavi öncesi mutluluk çubuğunun çeşitleri hakkında bilgi verilir ve seçilen protez sertleşmeyi sağlayan odacıklara yerleştirilir.

Penis Protez Ameliyatı Sonrası Süreç Nasıldır?

Cinsel sertleşme problemi yaşayan kişi düzenli cinsel birliktelik yaşayamamakta bunun sonucu olarak da ciddi bir psikolojik rahatsızlıklar yaşamaktadır. Uzmanlara göre penis protez ameliyatları sonrası iyileşme süreci kişiden kişiye değişmekle birlikte 56 gün ile 70 gün arasında değişmektedir. Bu süre içerisinde hastanın cinsel birliktelikten uzak durması tavsiye edilir. Söz konusu bu operasyonları özel hastaneler yaptığı gibi, bazı devlet hastaneleri de yapmaktadır. Penis protez ameliyatı sonrası kişinin hem cinsel hayatı düzene girmekte hem de psikolojik yıpranması sona ermektedir. Detaylı bilgi için tıklayınız.