Hakkımızda


Andromed, 1992 yılında Üroloji Uzmanı Op. Dr. Hüseyin Lüleci tarafından Ankara’da kurulmuştur.

Sağlık sektörünün önde gelen Amerikan ve Avrupa markalarının Türkiye distribütörlüklerini uzun yıllardır başarıyla sürdürmekte olan Andromed; Üroloji branşlarında öncü ve yenilikçi firma kimliğiyle teknolojik cihaz satışı, bu cihazlara ait teknik destek ve hekimlere tıbbi destek konularında çözümler sunmaktadır.

Andromed; Üroloji branşında Empotans Tedavisi, İnkontinans Tedavisi ve Yüksek Yoğunluklu Bölgesel Ultrason (HIFU) Prostat Kanseri Tedavisi konularında vaka başında cerrahi destek sunmakta ve konuyla ilgili eğitim desteği vermektedir. Andromed bu konuda ilkleri gerçekleştiren, sağlık profesyonellerinin ilk tercihi olan öncü bir firmadır.

Andromed, Rigicon markasının ürolojiye yönelik erkek inkontinans ürünleri ile penis protezlerini, Testis Protezlerini, EDAP-TMS markasının 4. jenerasyon ESWL cihazlarını, Dünyanın ilk ve tek 29 MHz ile Çalışan Yüksek Çözünürlüklü Mikro Ultrason Sistemi Exact_Vu biyopsi cihazının ve ayrıca HIFU Focal One cihazının satış ve teknik servis hizmetlerini sürdürmektedir.

Andromed sahip olduğu yenilikçi ve her zaman ileriyi hedefleyen bakış açısı ile hizmet verdiği sektörlere değer katan profesyonel sağlık çözümleri sunmaya devam edecektir.

Andromed bir Rigicon Medikal A.Ş. iştirakidir. Faydalı Bilgiler

Bağlantılar
ANDROMED
Çubuklu mah. Vatan cad. No.26 Kavacık Beykoz İstanbul TÜRKİYE
İletişim
WhatsApp ve Telefon ile uzmanlarımızdan cevap alabilirsiniz.

Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.