Skip to main content

Hakkımızda


1992 yılında Üroloji Uzmanı Op. Dr. Hüseyin Lüleci tarafından Ankara’da kurulan Andromed, sağlık sektöründe Amerikan ve Avrupa’nın önde gelen markalarının Türkiye distribütörlüklerini uzun yıllardır başarıyla sürdürmektedir.

Üroloji branşında inovatif ürün satışı ve hekimlere tıbbi destek sunma konularında çözümler sağlayan Andromed, aynı zamanda erektil disfonksiyon ve inkontinans tedavisi konularında vaka başına cerrahi ve eğitim desteği vermektedir. Bu hizmetlerle birlikte Andromed, sağlık profesyonelleri arasında ilk tercih edilen ve yenilikçi uygulamalarıyla tanınan bir firma haline gelmiştir.

Rigicon markasının ürolojiye yönelik erkek inkontinans ürünleri, penis protezleri ve testis protezleri satış hizmetlerini de başarıyla yürüten Andromed, yenilikçi ve ileriyi hedefleyen bakış açısıyla sektörde değer katmaya devam etmektedir.

Andromed, Rigicon Medikal A.Ş.’nin bir iştiraki olarak faaliyet göstermektedir ve sunduğu profesyonel sağlık çözümleri ile sektöre katkı sağlamaya devam edecektir.Faydalı Bilgiler

Bağlantılar
ANDROMED
Çubuklu mah. Vatan cad. No.26 Kavacık Beykoz İstanbul TÜRKİYE
İletişim
WhatsApp ve Telefon ile uzmanlarımızdan cevap alabilirsiniz.

Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.