Skip to main content

Ankara’da En İyi Üroloji Doktoru ve Randevu Nasıl Alınır?

Erkek üreme sistemi ve erektil disfonksiyon rahatsızlıkları için Ankara’da en iyi üroloji doktoru desteği ile kalıcı çözüm bulunabilir.  Aşağıda sizlere sertleşme sorunu tedavisi hakkında detaylı bilgiler verilmiştir.

Ankara’da En İyi Üroloji Doktoru ve Randevu Nasıl Alınır?

Cinsel problemlerin tedavisini gerçekleştiren üroloji ana bilim dalı kişinin daha sağlıklı bir hayata ve problemsiz bir cinsel yaşama kavuşmasını sağlar. Ancak düzenli kontrol ve takip de oldukça önemlidir. Ayrıca en iyi üroloji hastanesi tercih edilse bile yarım bırakılan tedavide iyileşme olasılığı düşüktür. Üroloji uzmanları sadece cinsel problemler için değil mesane, prostat bezi hastalıkları gibi pek çok hastalık için kapsamlı bir tedavi uygularlar. Üroloji doktorundan randevu almak için pek çok farklı alternatif yöntemi deneyebilirsiniz. İnternet üzerinden online randevu alarak muayene olabilirsiniz. Bunun yanı sıra başvurmak istediğiniz hekimin bağlı olduğu hastaneden telefon ile de randevu almak mümkündür. Böylelikle kendinize en uygun zamanda doktor kontrolünde tedavinizi gerçekleştirerek ürolojiye bağlı pek çok rahatsızlığa çözüm bulabilirsiniz.2

Mutluluk Çubuğu Nedir ve Çeşitleri Nelerdir?

Erektil disfonksiyon tedavisinde pek çok hastanın kapsamlı bir tedaviyle iyileşebilmesi için Ankara’da en iyi üroloji doktoru araştıranlar, penil protez tedavisini de merak edebilir. Sertleşememe ve iktidarsızlık problemi tedavisinde kullanılan ve erkek genital organına implant edilen ürünlere mutluluk çubuğu adı verilir. Mutluluk çubuğu hem kalıcı hem de konforlu bir tedavi yöntemidir. Mutluluk çubuğu Ankara’da en iyi üroloji doktoru ve ekibi tarafından hastalara implant edilir. Üç farklı çeşidi vardır.Mutluluk çubuğu bir diğer adıyla penil protez çeşitleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Tek Parçalı Penil Protez: Devamlı erekte halde duran penil protez çeşididir. Sürekli sert halde olduğu için hastalar ilişki öncesi ve sonrasında el yordamıyla şeklini ve yönünü değiştirebilirler.
  • İki Parçalı Penil Protez: Bu penil protez türü ise tek parçalı mutluluk çubuğunun aksine sürekli sertleşmiş halde bulunmaz. Penisin ilişki öncesinde sertleşmesini ve ilişki sonrası penisin yine eski haline dönmesini sağlar.
  • Üç Parçalı Şişirilebilir Penil Protez: Bu mutluluk çubuğu türü ise hem enine hem boyuna genişleyebilen bir protez türüdür. İki adet silindiri ve bir de pompası bulunan bir mutluluk çubuğu çeşididir. Hangi penil protez türünün uygulanacağına hastanın sağlık ve ekonomik durumuna göre doktor karar verir ve hasta da onay verirse operasyon gerçekleşir.

Mutluluk Çubuğu Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Penil protez ameliyatı Ankara’da en iyi üroloji doktoru ve ekibi tarafından gerekli kontroller yapıldıktan sonra gerçekleştirilir. Penil protez, penil protez ameliyatı ve ürolog nedir soruları erektil disfonksiyon problemi yaşayan tüm bireylerin aklına takılanlar arasındadır. Üroloji doktoruna başvurulduğunda öncelikle hastanın genel sağlık durumu incelenir gerekli tetkik ve tahliller yapıldıktan sonra şartlar uygunsa ameliyat kararı alınır. Hastanın penisinin anatomik ölçüleri alındıktan sonra en uygun protez hastaya göre ayarlanıp implant edilir. Ameliyat genel anestezi altında ortalama olarak bir saatlik bir sürede gerçekleşmelidir. Penil protez ameliyatından sonra hastanın penis ve testislerinde üç dört hafta kadar ağrı, şişlik, morluk görülebilir.

Ankara’da en iyi üroloji doktoru ve ekibi penil protez ameliyatlarıyla hastalarını sağlıklı bir cinsel yaşama kavuşturur. Bu arada penil protez ameliyatı olan hastalar orgazm, erekte olma, ejekulasyon gibi cinsel işlevlerini sorunsuz  olarak gerçekleştirebilirler. Ameliyattan sonra bir ay kadar ilişkiye girilmemesi önerilir. Siz de sağlıklı bir cinsel yaşama kavuşmak için ürolojik muayane ve kontrollerden geçmeyi ihmal etmemelisiniz. Penil protez tedavi süreçleri ve SGK’nın kısmi ödeme koşulları hakkında detaylı bilgi almak için “Bilgi İsteme Formu” aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.Referanslar

1:https://jag.journalagent.com/androloji/pdfs/AND_19_4_117_122.pdf

2:https://dergipark.org.tr/tr/download/article-file/602824


MUTLULUK ÇUBUĞU KARŞILAŞTIRMA

Aşağıdaki tabloda 3 tip mutluluk çubuğunun karşılaştırması yer almaktadır.

  • Tek Parçalı (Malleable-Bükülebilir ve gizlenebilir)
  • Üç Parçalı X (3 Parçalı Şişirilebilir Enine Genişleyebilebilen)
  • Üç Parçalı AX (3 Parçalı Şişirilebilir Hem Enine Hem Boyuna Genişleyebilen)
Özellikler Tek Parçalı ÜÇ Parçalı X ÜÇ Parçalı AX
Enine Genişleme Yok Var Var
Enine Boyuna Genişleme Yok Yok Var
Antibiyotik emilebilme Var Var Var
Bükülebilirlik Kısmi* Var Var
Gizlenebilirlik Var Var Var
Şişirilebilme Yok Var Var
Pompa özelliği Yok Var Var
Rezervuar özelliği Yok Var Var
Ücretsiz Danışma* Var Var Var
Garanti* Ömür Boyu Ömür Boyu Ömür Boyu
 

* Tek parçalı mutluluk çubuğu doğal bir ereksiyon hissi yaratmasının yanısıra 135°’nin üzerinde bükülme açısı sağlar. 
* Tüm mutluluk çubukları ile ilgili hasta danışmanlarımızdan 7/24 ücretsiz bilgi alabilirsiniz.
* Garanti süresi ve detayları her protezin kullanım talimatı (IFU) içindeki koşullara göre sağlanmaktadır.

Mutluluk Çubuğu
Ankara’da En İyi Üroloji Doktoru ve Randevu Nasıl Alınır?
Ankara’da En İyi Üroloji Doktoru ve Randevu Nasıl Alınır?
Probleminizi çözmek adına uzman hasta danışmanlarımız ile ofisimizde size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
Şu an buradasınız:
Yazı Tarihi: 27 Eylül 2022

Etiketler:

Faydalı Bilgiler

Bağlantılar
ANDROMED
Çubuklu mah. Vatan cad. No.26 Kavacık Beykoz İstanbul TÜRKİYE
İletişim
WhatsApp ve Telefon ile uzmanlarımızdan cevap alabilirsiniz.

Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.