Skip to main content

Mutluluk Çubuğu Kullananlarin Yorumu

Bu sayfada sizlere Mutluluk Çubuğu Kullananlarin Yorumu hakkında bilgiler detaylı bir şekilde aktarılacaktır. Mutluluk Çubuğu Kullananlarin Yorumu aşağıda bir kaç tane tarihe göre listelenmiştir.

Bir Kaç Tane Mutluluk Çubuğu Kullananlarin Yorumu


M.M. — İstanbul, TÜRKİYE

Penis Protezi (Mutluluk Çubuğu) bana yeni bir hayat verdi. Artık düzenli bir ilişkim ve cinsel yaşamım var. Tekrar cinsel yaşamıma kavuştuğum için çok mutluyum.


Ş.A. Hastanın Eşi — Ankara, TÜRKİYE

Kocamın erektil disfonksiyon sorunundan dolayı artık cinsel yaşamımız yoktu. Sıklıkla çoçuk sahibi olur muyum veya diğer problemlerden dolayı çekiniyordu. Çoçuk sahibi olunabildiğini öğrendikten sonra eşim mutluluk çubuğu ile tedavi oldu. Artık daha mutluyuz!


Y.A.-Hasta-İstanbul,TÜRKİYE

Merhaba tedavi süreci ile ilgili korkularım vardı. Sürekli husursuzluk yaşıyordum. Mutluluk çubuğu ile ilgili doktoruma başvurdum. Kullandığım günden beri normal hayatıma artık devam edebiliyorum. Sevdiklerime daha çok zaman ayırabiliyorum.


H.G.-Hasta-İstanbul,TÜRKİYE

Cinsel duyguların aynı şekilde yaşanabilir olması gerçekten bir mucize.


A.R.-Hasta-Antalya,TÜRKİYE

Liseden tanıştığım bir eşimle mutlu bir evliliğimiz vardı, sertleşme sorunu yaşıyordum. Bu da evliliğimiz de bazı sorunlara yol açıyordu. Mutluluk çubuğu ile tanıştıktan sonra evliliğime ikinci bir şansım olduğunu gördüm ve mutlu bir evliliğe yeniden sahip oldum.


B.U.-Hasta-İzmir,TÜRKİYE

Bazı çekincelerim vardı. Aklımdaki soruları web siteniz üzerinden iletişime geçerek doğru cevaplar ile yanıtlandı. Bana uygun protez çözümü ile önceki gibi duyguları yaşıyor olmam, boşalma yeteneğinin aynı olması gerçekten mutluluk verici. Artık korkularımın esiri değilim.


T.A.-Hasta-İzmir,TÜRKİYE

Çevremdeki bazı insanların mutluluk çubuğu hakkında az bilgi sahibi olduğunu gördüm. Şaşırmıştım. Mutluluk çubuğunu biliyorlardı ama üç parçalı, şişirilebilen ve dışarıdan kesinlikle belli olmayan bir protezi bilmiyorlardı. Partnerimle daha mutluyuz. Sorunlarımız çözüldü.


R.H.-Hasta-Bodrum,TÜRKİYE

55 yaşındayım, şeker hastasıyım. Bazı aklımda sorularım vardı ve çekincelere sahiptim. Sitenizi internette buldum ve sitenizdeki bilgiler ışığında üroloji hekimine gittim. Daha önce çeşitli tedaviler uyguladım. Hap ve şok dalga. Bir türlü kalıcı çözüme kavuşamadım. Üroloji hekimimin önerisiyle mutluluk çubuğu ameliyatı oldum. Yaklaşık 1 senedir artık sertleşme sorunu yaşamıyorum ve bir cinsel hayatımda kalıcı mutluluğa sahip oldum. Her şey için teşekkürler.


A.Ç. – Hasta-İstanbul, TÜRKİYE

Ben mutluluk çubuğu kullanmadan önce cinsel hayatımda birçok sıkıntı yaşıyordum. Partnerimle aramızda mutlu bir cinsel yaşam oluşmuyordu. Sertleşme sorunu yüzünden ilişkiye girerken çok zorlanıyordum ve bu durum beni oldukça stresli hale getiriyordu. Doktorumun tavsiyesi üzerine mutluluk çubuğu kullanmaya başladım ve şimdi daha mutlu ve huzurlu bir hayata sahibim. Kendime olan güvenim arttı ve artık daha rahat bir şekilde ilişkiye girebiliyorum. Mutluluk çubuğu kullanmak hayatımda yaptığım en iyi seçimlerden biri oldu.


E.K. – Hasta-İzmir, TÜRKİYE

Mutluluk çubuğu kullanmaya başlamadan önce cinsel hayatımda hiçbir şey yolunda gitmiyordu. Partnerimle aramızda yaşadığımız sorunlar yüzünden ilişkiye giremiyorduk ve bu durum bizi çok üzüyordu. Uzun bir araştırma sürecinden sonra, mutluluk çubuğu ile tanıştık ve hayatımızın geri kalanında kullanmak için birçok avantajı fark ettik. Şimdi, partnerimle aramızda çok daha mutlu bir cinsel yaşam var ve bu bize mutluluk ve huzur veriyor.


N.O. – Hasta-Ankara, TÜRKİYE

Cinsel hayatımı canlandırmak için birçok farklı yolu denedim, ancak hiçbiri gerçekten işe yaramadı. Sonunda, mutluluk çubuğunu denemeye karar verdim ve bu gerçekten hayatımı değiştirdi. Mutluluk çubuğu ile ilgili ilk araştırmalarımda çekincelerim vardı, ancak sonunda ameliyatı olmaya karar verdim. Şimdi, cinsel hayatım daha canlı ve mutlu bir hale geldi. Partnerimle aramızdaki bağ daha güçlü hale geldi ve birbirimize daha yakın hissediyoruz. Mutluluk çubuğu kullanarak hayatımın geri kalanında mutlu bir cinsel yaşama sahip olacağımı biliyorum.


S.Y.-Hasta-Çanakkale,TÜRKİYE

Mutluluk çubuğu benim hayatımı değiştirdi. Yaşadığım sertleşme sorunu nedeniyle cinsel yaşamımda birçok problemler yaşıyordum. Bu nedenle kendimi kötü hissediyor ve hayattan keyif almıyordum. Fakat mutluluk çubuğu ameliyatı sonrası yaşadığım değişim gerçekten inanılmaz. Artık partnerimle birlikte daha mutlu ve keyifli anlar yaşıyorum. Bu ameliyat sayesinde cinsel yaşamım normalleşti ve kendimi daha özgüvenli hissediyorum. Eğer sertleşme sorunu yaşayan herhangi biri bu ameliyatı düşünüyorsa, kesinlikle tavsiye ederim.


Y.D.-Hasta-Edirne,TÜRKİYE

Mutluluk çubuğu ile ilgili birçok korkum vardı. Ameliyatın acı verici ve uzun bir süreç olacağına dair endişelerim vardı. Fakat doktorum beni detaylı bir şekilde bilgilendirdi ve korkularımın çoğunu giderdi. Ameliyat öncesi ve sonrası desteğinin yanı sıra, mutluluk çubuğu ameliyatının kendisi oldukça kısa ve ağrısızdı. Şimdi mutluluk çubuğu sayesinde normal bir cinsel yaşama sahibim ve mutlu bir hayat sürüyorum. Eğer sertleşme sorunu yaşıyorsanız, mutluluk çubuğu ameliyatını ciddi şekilde düşünmenizi tavsiye ederim.


H.G. – Hasta-İzmir, TÜRKİYE

Cinsel hayatımda başlangıçta yaşadığım sorunlar beni hayal kırıklığına uğrattı ve benim için çok zor bir süreçti. Fakat, mutluluk çubuğu kullanmaya başladıktan sonra hayatımda önemli bir değişim gördüm. Daha önce yapamadığım şeyleri tekrar yapabildim ve eşimle birlikte daha mutlu bir hayat sürdürüyoruz. Mutluluk çubuğu gerçekten hayatımı değiştirdi.


S.T. – Hasta-İstanbul, TÜRKİYE

Uzun süredir erektil disfonksiyon sorunu yaşıyordum ve bu durum beni ciddi anlamda etkiliyordu. Hayatımın geri kalanında böyle devam etmek istemedim ve mutluluk çubuğunu araştırmaya başladım. Şimdi geriye baktığımda, mutluluk çubuğu benim için gerçek bir kurtarıcı oldu. Artık hayatımda cinsel hayatımı canlandırmak için bir şeyler yapabiliyorum.


A.B. – Hasta İzmir, TÜRKİYE

Başlarda protez kavramına karşı çekincelerim vardı, ama hekimim beni rahatlattı ve benim durumumda en iyi tedavi yönteminin mutluluk çubuğu olduğunu açıkladı. Operasyon çok kısa sürdü ve iyileşme sürecim çok hızlıydı. Şimdi, daha önce hayal bile edemediğim bir cinsel hayata sahip olmak beni çok mutlu ediyor. Mutluluk çubuğunu kullandıktan sonra, benim yaşadığım sorunların, diğer erkeklerin yaşadığı sorunlar gibi bir tabuya dönüşmemesi gerektiğine inanıyorum.


F.G. – Hasta – Ankara, TÜRKİYE

Kariyerimin başında, yoğun iş programım ve stresli bir yaşam tarzım vardı. Ayrıca diyabet hastasıydım. Bu durum zamanla, sertleşme problemleri yaşamama neden oldu. Bu sorunun çözümü için farklı ilaçlar, krem ve diğer yöntemler denedim, ama hiçbiri kalıcı olarak işe yaramadı. Mutluluk çubuğu hakkında bilgi sahibi olduktan sonra, birkaç doktorla konuştum ve sonunda en iyi seçeneğin mutluluk çubuğu olduğuna karar verdim. Operasyondan sonra, sertleşme sorunu artık benim için bir sorun değil. Artık hayatımdaki stres faktörleri azaldı ve kendime daha fazla zaman ayırabiliyorum. Benim için mutluluk çubuğu gerçek bir yaşam değiştirici oldu.


S.K. – Hasta – İstanbul, TÜRKİYE

Mutluluk çubuğu ameliyatı geçirmek benim için büyük bir karardı, ama sonunda bu kararı verdim ve ameliyatı oldum. Operasyon sonrası, iyileşme sürecim beklediğimden çok daha hızlı geçti. Doktorum ve sağlık ekibi, her adımda beni destekledi ve sürekli olarak takip ettiler. Şimdi, sertleşme sorunu yaşamamın benim için hiçbir anlamı yok. Herkesin benim gibi bir yaşam sürmesini istiyorum ve bunun için mutluluk çubuğu gibi bir seçeneğin olduğunu herkese anlatmak istiyorum.

Bu yazı/sayfa, Üroloji Uzmanı tarafından derlenmiş, incelenmiş ve onaylanmıştır. Bu yazı içeriğinin doğruluğunu ve güvenilirliğini garanti etmektedir. Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
MUTLULUK ÇUBUĞU KARŞILAŞTIRMA

Aşağıdaki tabloda 3 tip mutluluk çubuğunun karşılaştırması yer almaktadır.

  • Tek Parçalı (Malleable-Bükülebilir ve gizlenebilir)
  • Üç Parçalı X (3 Parçalı Şişirilebilir Enine Genişleyebilebilen)
  • Üç Parçalı AX (3 Parçalı Şişirilebilir Hem Enine Hem Boyuna Genişleyebilen)
Özellikler Tek Parçalı ÜÇ Parçalı X ÜÇ Parçalı AX
Enine Genişleme Yok Var Var
Enine Boyuna Genişleme Yok Yok Var
Antibiyotik emilebilme Var Var Var
Bükülebilirlik Kısmi* Var Var
Gizlenebilirlik Var Var Var
Şişirilebilme Yok Var Var
Pompa özelliği Yok Var Var
Rezervuar özelliği Yok Var Var
Ücretsiz Danışma* Var Var Var
Garanti* Ömür Boyu Ömür Boyu Ömür Boyu
 

* Tek parçalı mutluluk çubuğu doğal bir ereksiyon hissi yaratmasının yanısıra 135°’nin üzerinde bükülme açısı sağlar. 
* Tüm mutluluk çubukları ile ilgili hasta danışmanlarımızdan 7/24 ücretsiz bilgi alabilirsiniz.
* Garanti süresi ve detayları her protezin kullanım talimatı (IFU) içindeki koşullara göre sağlanmaktadır.

Mutluluk Çubuğu
Mutluluk Çubuğu Kullananlarin Yorumu
Mutluluk Çubuğu Kullananlarin Yorumu
Probleminizi çözmek adına uzman hasta danışmanlarımız ile ofisimizde size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
Şu an buradasınız:
Yazı Tarihi: 24 Nisan 2021

Etiketler:

Danışma hattından profesyonel destek almak ister misiniz?
Bağlantılar

Andromed
Rigicon Medikal A.Ş.
Çubuklu mah. Vatan cad. No.26 Kavacık Beykoz İstanbul TÜRKİYE

İletişim
WhatsApp ve Telefon ile uzmanlarımızdan cevap alabilirsiniz.

Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.