Skip to main content

Denizli’de En İyi Üroloji Doktoru ve Sertleşme Sorunu Tedavisi

Erektil disfonksiyon sorununun tedavisinde ‘‘Denizli’de en iyi üroloji doktoru sorusunun yanıtı için birçok üroloji servisi araştırılır.

Denizli’de En İyi Üroloji Doktoru Hakkında Bilgiler

Bazı erkeklerin yaşadığı sertleşme sorunu tedavisinde ürologların önemli bir yeri bulunur. Üroloji doktorunun muayenesi sonucunda uygun tedavi seçenekleri belirlenir ve değerlendirilir. Ereksiyon sorununun sebebi psikolojik, fiziksel, hastalık kaynaklı veya yaşa bağlı olabilir. Sebep doğru tespit edildiğinde tedaviden de daha başarılı sonuç alınır. Sertleşme sıkıntısı, psikolojik nedenlerden kaynaklı nadiren olan bir durum ise ilaç tedavisi gibi geçici çözümler tercih edilirken fiziksel bir nedenden kaynaklı sık yaşanan bir durum ise mutluluk çubuğu kalıcı çözümler arasındadır.

Sertleşme Sorununa Çözüm Mutluluk Çubuğu

Sertleşme sorununa kalıcı bir çözüm arıyorsanız cevap mutluluk çubuğu olabilir. Penil protez uygulaması erektil disfonksiyonu ortadan kaldıran bir operasyondur. Cinsel birliktelik esnasında sertleşme sorunu yaşandığında başta ilaç kullanmak tercih edilir. Sertleşme problemi sık görüldüğünde ise hem maddi yönden hem manevi olarak kalıcı bir çözüm arayışına girilir. İlaç tedavisi, penil enjeksiyon ve vakum uygulaması gibi yöntemler kısa süreli işe yaradığı için sürekli kullanıldığında maddi açıdan da bir yük haline gelir. Bu durumda hasta memnuniyeti yüksek olan ve sorunu kalıcı olarak ortadan kaldıran mutluluk çubuğu en iyi seçenek olur. Uygulanacak protez, kişinin fiziksel yapısının uygunluğuna ve üroloji doktorunun tavsiyesine göre hasta ile birlikte belirlenir. Penil protez çeşitleri tek parçadan veya 2-3 parçadan oluşur. Esnek yapıda olan protezlerin enine ve boyuna genişleyebilen çeşitleri de mevcuttur. Böylece gerçeğe çok yakın bir deneyim yaşattığı için kullanıcı memnuniyeti oldukça yüksek olur. Uygulanan protez hangi çeşit olursa olsun doğal bir görüntü oluşturur ve dışarıdan bakıldığından varlığı anlaşılmaz.

Üroloji Doktorları Neden Mutluluk Çubuğu Öneriyor?

Erektil disfonksiyon tedavisinde ilaç kullanımı, penil enjeksiyon, vakum uygulaması ve penil protez uygulaması arasında tercih yapılırken artıları ve eksileri değerlendirilerek karar verilir. Penis sertleşmesi için ilaç kullanımı hipotansiyon hastaları gibi çeşitli kardiyovasküler sistem hastalıkları bulunan kişiler için uygun olmayabilir. Eğer çeşitli hastalıklar mevcut ise doktordan onay almadan performans artırıcı ilaçlar kullanılmamalıdır. Ayrıca her ilacın olduğu gibi cinsel gücü artıran ilaçların da pek çok yan etkisi bulunur. Bulanık görme, baş ağrısı ve sersemlik gibi yan etkileri bulunan ilaçlar üroloji doktorlarının öncelikli tercihleri arasında yer almaz. Üroloji doktorları yan etkisi bulunmaması ve kalıcı çözüm sunmasından dolayı penil protez uygulamasını önerirler. Doktorlar başarı oranını ve hasta memnuniyetini göz önünde bulundurduklarında da bu uygulama öncelikli tercihleri olur.

İlaç tedavisi yüzde 50-70 başarı oranına, penil enjeksiyon yüzde 65-70 başarı oranına, vakum uygulaması yüzde 50-70 başarı oranına, mutluluk çubuğu ise yüzde 95 üzeri başarı oranına sahiptir. [1] Yani erektil disfonksiyonun tedavisinde açık ara en başarılı sonuç penil protez uygulamasında alınır. Bu sayede çoğu erkeğin yaşadığı sertleşme sorunu kalıcı olarak tedavi edilebilir.

Hasta memnuniyetine de bakıldığında doğal bir görünüme sahip olmaları ve gerçeğe yakın bir deneyim yaşatmalarından dolayı tek parçalı ve şişirilebilir 3 parçalı çubuk en çok tercih edilen tedavi seçeneği olur. Hangi protezin daha uygun olacağının belirlenmesi için “Denizli’de en iyi üroloji doktoru araştırılır. Böylece en başarılı sonucun alınabileceği protez tedavisi  Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) kapsamında gerçekleştirilebilir. SGK’ın bazı ödeme şartları bulunur, detaylı bilgi almak için sitemiz üzerinden “Bilgi İsteme Formu” doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.Referanslar

1- http://file.lookus.net/androlojibulteni/Mart-2005-20.Say%C4%B1.pdf#page=10

2- https://dergipark.org.tr/en/pub/amj/issue/1751/21583?publisher=ybu


MUTLULUK ÇUBUĞU KARŞILAŞTIRMA

Aşağıdaki tabloda 3 tip mutluluk çubuğunun karşılaştırması yer almaktadır.

  • Tek Parçalı (Malleable-Bükülebilir ve gizlenebilir)
  • Üç Parçalı X (3 Parçalı Şişirilebilir Enine Genişleyebilebilen)
  • Üç Parçalı AX (3 Parçalı Şişirilebilir Hem Enine Hem Boyuna Genişleyebilen)
Özellikler Tek Parçalı ÜÇ Parçalı X ÜÇ Parçalı AX
Enine Genişleme Yok Var Var
Enine Boyuna Genişleme Yok Yok Var
Antibiyotik emilebilme Var Var Var
Bükülebilirlik Kısmi* Var Var
Gizlenebilirlik Var Var Var
Şişirilebilme Yok Var Var
Pompa özelliği Yok Var Var
Rezervuar özelliği Yok Var Var
Ücretsiz Danışma* Var Var Var
Garanti* Ömür Boyu Ömür Boyu Ömür Boyu
 

* Tek parçalı mutluluk çubuğu doğal bir ereksiyon hissi yaratmasının yanısıra 135°’nin üzerinde bükülme açısı sağlar. 
* Tüm mutluluk çubukları ile ilgili hasta danışmanlarımızdan 7/24 ücretsiz bilgi alabilirsiniz.
* Garanti süresi ve detayları her protezin kullanım talimatı (IFU) içindeki koşullara göre sağlanmaktadır.

Mutluluk Çubuğu
Denizli’de En İyi Üroloji Doktoru ve Sertleşme Sorunu Tedavisi
Denizli’de En İyi Üroloji Doktoru ve Sertleşme Sorunu Tedavisi
Probleminizi çözmek adına uzman hasta danışmanlarımız ile ofisimizde size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
Şu an buradasınız:
Yazı Tarihi: 1 Eylül 2022

Etiketler:

Faydalı Bilgiler

Bağlantılar
ANDROMED
Çubuklu mah. Vatan cad. No.26 Kavacık Beykoz İstanbul TÜRKİYE
İletişim
WhatsApp ve Telefon ile uzmanlarımızdan cevap alabilirsiniz.

Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.